Stockeys Pro Ürünü ile Siz de Yatırımlarınıza Değer Katın!Türkiye’nin en kapsamlı web tabanlı temel analiz platformu Stockeys Pro ile tanışmak için müşteri temsilciniz ile görüşebilir, hesabınız yok ise web sitemiz üzerinden müşterimiz olabilirsiniz.

Stockeys, internet üzerinden çalışmakta olan web tabanlı bir temel (mali – bilanço) analiz yazılımıdır.

Herkes İçin Temel Analiz

Stockeys, amatör yatırımcılardan sektörde uzman yatırım danışmanlarına kadar çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Şirketlerin borsadaki performanslarında temel belirleyici unsur olan mali yapılarının analizi, Stockeys’in pratik kullanımlı menüsü ile kolaylaşmaktadır.

Güncel ve Kapsamlı Veri Tabanı

Stockeys, Türkiye’nin en kapsamlı bilanço veri tabanına sahiptir. Şirketlerin açıkladıkları tüm bilanço ve gelir tablosu dataları, veri tabanında bulunmakta olup, yeni bilançolar açıklandıkları gün Stockeys’te yerini almaktadır. Şirketlerin fiyat verileri de seans ve gün sonlarında güncellenmektedir.

Sektörel Raporlar

Bilançolar; ana, tali ve detay kalem bazında çağırabildiği gibi, USD ve EURO bazında da görüntülenmektedir. Analizlere, tercih edilen bilanço dönemleri dahil edilebilir, istenilen sektör için raporlama yapılabilir.

Özelleştirilebilir Raporlamalar

Stockeys, sektörel analizler içinde analiz başlıkları sunmaktadır. Sektör seçimi yapılarak, detaylı oran analizi yapılabilmektedir. Ayrıca finansal radar uygulaması içinde, sektör tercihlerine göre, oran ve puanlama hesaplamaları da yapılabilmektedir.

Finansal Radar

Stockeys Finansal Radar, finansal oranları seçip ağırlıklandırarak, hisse senetlerinin filtrelenebilmesini sağlayan bir analiz platformudur. Kullanıcının belirlediği finansal rasyolar, artan yada azalan olarak gruplandırılarak, seçilen sektör bazında hisselerin filtrelenmesi sağlanmaktadır.

Şirket ve Sektör Analizleri

Stockeys, yatırım kararı sürecinde, şirket tercihlerinin belirlenmesi ve seçilen şirketlerle ilgili ihtiyaç duyulan tüm sayısal bilgi ve analiz araçlarına ulaşılabilmesi konusunda büyük bir pratiklik sunmaktadır.

Yukarı