Vizyonumuz

Vizyonumuz

Türkiye'de inovasyon, teknoloji ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ve ürün çeşitliliğiyle öncü; sürdürülebilir faaliyet sonuçlarıyla tüm paydaşlarına değer katan, sektörüne yön veren ve en çok tercih edilen lider aracı kurumlar içerisinde yer almak.

Misyonumuz

Misyonumuz

Türkiye'nin ilk aracı kurumu olmanın getirdiği köklü deneyim; sektöründe güven sembolü olmuş kurumların sağladığı güçlü ve kurumsal ortaklık yapısı; teknolojiye dayalı, dinamik ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerimize, sektörümüze ve tüm paydaşlarımıza yaratılan katma değeri artırmak.

Stratejimiz

Stratejimiz

Piyasadaki trendleri takip eden değil, belirleyen kurumlardan biri olarak, güçlü ekibimiz ve teknik altyapımızla yatırımcılarımıza daha etkin ve süratli hizmet vermek.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

İnsana ve Çevreye Duyarlılık

Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle; çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Esneklik

Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve inisiyatif almasına fırsat tanımak.

Açıklık ve Şeffaflık

İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık

Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak

Tüm çalışanlarımızın kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Yukarı