Şirket Haberleri

KAP Haberleri

  GESAN – Girişim Elektrik, Başarı Solar Enerji ile 997 bin Dolar tutarında iş sözleşmesi imzalandığını bildirdi. Tutar, şirketin 2022 yılı hasılatının %0,6’sına karşılık gelmekte.
  OZKGY & TKFEN – Özak GYO Merkezefendi/Zeytinburnu’nda 17K m² alana sahip bir arsayı 744mnTL’ye satın aldığını açıkladı. Merkezi bir konumda bulunan arsada geliştirilebilecek bir proje ilerde Şirket NAD’ını pozitif etkileme potansiyeline sahip olabilecektir. Hafif Pozitif
  TKFEN – Tekfen Holding, daha önce Haziran ayında yaptığı Toros Tarım’a yönelik yatırım kararında 12 milyon Dolar tutarında 60 bin ton kapasiteli tahıl depo yatırımı ve 15 milyon Dolar tutarında 57,5 bin m3 bitkisel yağı tank yatırımı yapılmasına karar verildiğini bildirdi.
  PAPIL – Papilon Savunma ile T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı arasında 2,55 milyon TL + KDV tutarında 2023 yılı sonuna kadar belirli sistemlerin bakım ve onarım işleri için sözleşme imzalandığı bildirildi.
  PNLSN – Panelsan Çatı Cephe, Ankara Polatlı’da yer alan 81 bin m2 büyüklüğünde 72,9 milyon TL bedel ile arsa alımı yaptığını bildirdi.

  Pay Alım Satım Haberleri –

  Borsa İstanbul ve SPK Karar ve Açıklamaları –
  USAK – VBTS kapsamında USAK payında 31/08/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 29/09/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
  IZENR & KTLEV & OFSYM – VBTS kapsamında IZENR, KTLEV ve OFSYM paylarında 31/08/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 29/09/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. VBTS ve Borsa Genel Müdürlüğü kararıyla alınan menkul kıymet tedbir listesine ulaşmak için: https://www.borsaistanbul.com/erd/menkul_tedbir_listesi.csv
  Temettü Ödemeleri –
  YYLGD – Yayla Agro Gıda, bugün pay başına brüt 0,15 TL temettü ödeyecek. Düzeltilmiş pay fiyatı 24,07 TL. Temettü verimi %0,6

  Bugün Genel Kurulu Olan Şirketler – ALMAD, GOKNR

  KAP Haberleri

Yukarı