Şirket Haberleri

KAP Haberleri

  AEFES – AEFES ile Tek Gıda-İş Sendikası arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmeleri yasal takvim çerçevesinde devam etmekte olup Tek-Gıda İş Sendikası tarafından, 29 Ocak 2024 tarihinde üretim tesislerinde grev kararı alındığı ve anlaşma sağlanamadığı takdirde 26 Şubat 2024 tarihinde grev yapılacağı kararı duyurulmuştur.
  ASELS – Aselsan, yurtiçi bir şirket ile 20 milyon Euro tutarında iş sözleşmesi imzalandığını bildirdi. Tutar, şirketin 2023/9A dönemi hasılatının yaklaşık %2’sine karşılık gelmekte.
  TCELL – Turkcell, medyada yer alan haberlere istinaden Ukrayna'da faaliyet gösteren bağlı ortaklıklarından lifecell LLC, LLC Global Bilgi ve LLC Ukrtower'ın satış sürecine ilişkin olarak sürecin yasal izinler sonrasında tamamlanması beklendiğini bildirdi.

  Pay Alım Satım Haberleri –

  Borsa İstanbul ve SPK Karar ve Açıklamaları –
  KBORU – VBTS kapsamında KBORU payları 31/01/2024 tarihli işlemlerden (seans başından) 29/02/2024 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecektir. VBTS ve Borsa Genel Müdürlüğü kararıyla alınan menkul kıymet tedbir listesine ulaşmak için: https://www.borsaistanbul.com/erd/menkul_tedbir_listesi.csv
  Temettü Ödemeleri –
  OSMEN – Osmanlı Yatırım bugün pay başına brüt 1,11 TL temettü ödeyecek. Düzeltilmiş pay fiyatı 212,49 TL. Temettü verimi %0,5

  Bugün Genel Kurulu Olan Şirketler – IDEAS

  KAP Haberleri

Yukarı