Şirket Haberleri

KAP Haberleri

  BURVA – Burçelik Vana, yurt dışındaki bir müşterisi ile 1,1 milyon Dolar tutarında iş sözleşmesi imzalandığını bildirdi. Tutar, şirketin 2022/9A hasılatının yaklaşık %76’sına karşılık gelmekte. Teslimatın Temmuz ayına kadar tamamlanması bekleniyor.
  EGSER – Ege Seramik sermayesinin 75 milyon TL’den %278,7 oranında bedelsiz olarak 209 milyon TL ve %88 oranında bedelsiz olarak 66 milyon TL artışla 350 milyon TL’ye yükseltilmesine karar verildiğini bildirdi.
  PNSLN – Panelsan Çatı Cephe Sistemleri, Ankara’da bir otel ile yaklaşık 1,4 milyon Dolar tutarında iş sözleşmesi imzalandığını bildirdi. Tutar, şirketin 2022/9A hasılatının yaklaşık %3’üne karşılık gelmekte.
  RALYH – Ral Yatırım Holding bağlı ortaklığı olan Hera Teknik Yapı’nın TOKİ tarafından Kars’ta açılan ihalede 435,4 milyon TL ile en iyi teklifi verdiği bildirildi. İhale henüz sonuçlanmadı.

  Pay Alım Satım Haberleri –

  Borsa İstanbul ve SPK Karar ve Açıklamaları – VBTS ve Borsa Genel Müdürlüğü kararıyla alınan menkul kıymet tedbir listesine ulaşmak için: https://www.borsaistanbul.com/erd/menkul_tedbir_listesi.csv
  Temettü Haberleri –

  Bugün Genel Kurulu Olan Şirketler – MERKO


Yukarı